Me mijëra gra që po protestonin në rrugët e Sidnejt kundër Trump, tronditen nga ajo që shohin në qiell

Publikuar tek: bota, më 21:57 21-01-2017 Me mijëra gra që po protestonin në rrugët e Sidnejt kundër Trump, tronditen nga ajo që shohin në qiell

Me mijëra gra kishin dalë sot në rrugët e Sidnejt në Australi për të protestuar kundër presidentit amerikan, Donald Trump dhe gjuhë që ai ka përdorur gjatë viteve për gratë.

Por, atëherë kur nuk e prisnin, Trump u shfaqet mbi kokat e tyre. Një pilot ka realizuar mbiemrin e Trump në ajër, me shkronja aq të mëdha sa mund të shihej në pjesën më të madhe të qytetit.

Kjo ka nxehur jo pak protestën e grave dhe thirrjet kundër presidentit të ri të SHBA-së.

C2qzRZ-XgAArzWc.jpg

588394e1c46188251c8b459c.jpg

Screenshot_22.png

Screenshot_21.png

C2qL7QRXgAEA_AK.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Theresa May e bindur: Trump do pranojë rëndësinë e NATO-s, BE nuk shpërbëhet
Vodhën diamantë me vlerë 75 milionë euro, arrestohen 7 persona , mes tyre dy gra »
Article Logic
Execution time: 0.011734008789062
array(1) { ["section"]=> string(107) "me-mijera-gra-qe-po-protestonin-ne-rruget-e-sidnejt-kunder-trump-tronditen-nga-ajo-qe-shohin-ne-qiell-66236" }