'Më mungon', Arbana Osmani i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:12 19-07-2019 'Më mungon', Arbana Osmani i shpreh publikisht dashurinë Eduartit

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit, Eduart Grishaj.

 

Ndonëse dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë, ata janë kapur mat nëpër rrugët e Tiranës, ndërsa kanë qenë edhe me pushime bashkë.

Së fundmi moderatorja ndodhet në Turqi bashkë me familjen e saj dhe djalin, Jon. Ndërsa nga ana tjetër, Eduarti publikon një rrjetet sociale, foto nga pushimet ku ishte bashkë me Arbanën në Mykonos, të paktën ky detaj nuk i shpëtoi publikut.

Në një foto të publikuar nga ky i fundit, ka komentuar edhe Arbana. Moderatorja këtë herë ka lënë mënjanë privatësinë, dhe i ka shprehur publikisht se i mungon.

“Më mungon,” shkruan Arbana bashkëngjitur postimit të regjisorit. “Edhe mua gjithashtu”, i është përgjigjur Eduarti.

Capture-360.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021438837051392
array(1) { ["section"]=> string(69) "me-mungon-arbana-osmani-i-shpreh-publikisht-dashurine-eduartit-172653" }