Më në formë se kurrë, Sonila Meço shfaqet me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:00 17-06-2019 Më në formë se kurrë, Sonila Meço shfaqet me bikini (FOTO)

Moderatorja Sonila Meço është shumë kative në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas here foto nga momente të ndryshme jo vetëm në televizion, por edhe nga jeta personale.

Së fundmi, Meço ka postuar një foto në Instasory, ku shfaqet bashkë të bijën, Amarisin në pishinë.

Moderatorja duket shumë në formë dhe me linja të përsosura. Ky është nga ato raste të rralla, ku Sonila shfaqet me bikini.

sonila.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025337934494019
array(1) { ["section"]=> string(62) "me-ne-forme-se-kurre-sonila-meco-shfaqet-me-bikini-foto-168598" }