Më në formë se kurrë, tifozja e Napolit ”ndez” supersfidën e Championsit (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 20:25 08-08-2020 Më në formë se kurrë, tifozja e Napolit ”ndez” supersfidën e Championsit (FOTO) Floriana Messina - Messi

Floriana Messina është një nga tifozet më të zjarrta të Napolit.

Gazetarja e njohur sportive ka bërë një postim në rrjetet sociale pak përpara sfidës së Champions League mes Napolit dhe Barcelonës, e programuar të luhet në orën 21.00.

Messina ”ndez” tempreaturat, duke u dhënë një impuls më shumë të besuarve të Gatussos që t’ia dalin.

Ajo duket më në formë se kurrë, me reagimet e fanasave në komente që kanë qënë të shumta.

lo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01076602935791
array(1) { ["section"]=> string(81) "me-ne-forme-se-kurre-tifozja-e-napolit-ndez-supersfiden-e-championsit-foto-216522" }