Më në fund Aurela shfaqet në krah të bashkëshortit Lulzim Basha, nuk e lë të vetëm në protestë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:34 18-02-2017 Më në fund Aurela shfaqet në krah të bashkëshortit Lulzim Basha, nuk e lë të vetëm në protestë

Është bashkëshortja e kreut të opozitës, por Aurela Bashën e shofim shumë rrallë në krah të Lulzim Bashës, në aktivitetet ku ai merr pjesë.

Megjithatë, Aurela ka qenë sot e pranishme në krah të burrit të saj, në protestën e organizuar kundër qeverisë së kryeministrit Edi Rama.

“Bashkë me Aurelën, në shesh, krah mijëra familjarëve të tjerë, për një vend dhe shoqëri më të mirë për fëmijët tanë”, shkruan Basha teksa publikon foton me gruan. 

basha-dhe-gruaja-11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093908309936523
array(1) { ["section"]=> string(99) "me-ne-fund-aurela-shfaqet-ne-krah-te-bashkeshortit-lulzim-basha-nuk-e-le-te-vetem-ne-proteste-69166" }