Më në fund, Bebe Rexha arrin në Tiranë, pritet nga fansat në aeroport

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:51 08-09-2016 Më në fund, Bebe Rexha arrin në Tiranë, pritet nga fansat në aeroport

Bebe Rexha më në fund ka mbërritur në Tiranë. Kantautorja shqiptare është pritur nga dhjetëra shqiptarë në aeroportin “Nënë Tereza”, në Rinas.

“Sapo arrita në Shqipëri. E emocionuar për koncertin e nesërm në Sheshin ‘Nënë Tereza’, më 9 shtator” -  shkruan ajo në instagram.

 Ajo do të performojë live nesër në kryeqytet dhe shprehet paraprakisht se “mbrëmja do të jetë një çmenduri”.

Rexha ka lindur në Nju Jork në vitin 1989, nga dy pridër shqiptarë. Ajo u bë e famshme pas pjesëmarrjes në këngët hit të "Take Me Home" nga Cash Cash në vitin 2013 dhe "Hey Mama" nga David Guetta në 2015-ën.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037312984466553
array(1) { ["section"]=> string(73) "me-ne-fund-bebe-rexha-arrin-ne-tirane-pritet-nga-fansat-ne-aeroport-52339" }