Më në fund bëhet me djalë pas 5 vajzave, reagimi i “çmendur” i babait do ju lërë pa fjalë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:37 15-04-2017 Më në fund bëhet me djalë pas 5 vajzave, reagimi i “çmendur” i babait do ju lërë pa fjalë (VIDEO)

Një video e regjistruar në një klinike gjinekologjike në Waldwick, Njy Xhersi, është bërë virale dhe ka bërë xhiron e botës.

Eshtë reagimi i Kennedy Zarour për lajmin që fëmija që sapo lindi është një djalë, dhe ka çmendur webet. Burri fillon të hidhet nga gëzimi në gjithë dhomën e spitalit. Dhe gjithë ky gëzim sikurse kuptohet nga fjalët e gruas Natali që thotë se “e kemi pritur shumë”.

Në fakt Kennedy ka 5 vajza, dy i kishte nga martesa e parë, dhe fëmijët e tjerë me gruan aktuale Natalie.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të krishterët në Filipine kryqëzohen “prej vërteti” me gozhdë (Foto, pamje ekstreme)
Referendumi në Turqi, ky është kërcënimi i ri i Erdogan nëse votohet pro »
Article Logic
Execution time: 0.012111902236938
array(1) { ["section"]=> string(98) "me-ne-fund-behet-me-djale-pas-5-vajzave-reagimi-i-cmendur-i-babait-do-ju-lere-pa-fjale-video-75269" }