Më në fund e pranoi se është në një lidhje, ky është dedikimi i Bebe Rexhës për partnerin e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:06 18-09-2020 Më në fund e pranoi se është në një lidhje, ky është dedikimi i Bebe Rexhës për partnerin e saj Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe rexha, më në fund e ka pranuar se është në një lidhje.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram krah partnerit, por ia ka mbuluar fytyrën. “Gëzuar ditëlindjen zemër”, shkruan Bebe krahas fotos.

Dy muaj më parë ajo u fotografua krah një mashkulli brun misterioz, teksa shfaqeshin mjaft të afërt. Bebe duket se nuk ka rezistuar më dhe ka vendosur ta pranojê hapur se është në një lidhje.

A6532DF8-936B-40AB-B789-5FBC85B7D58F-226x400-1-170x300.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012091159820557
array(1) { ["section"]=> string(101) "me-ne-fund-e-pranoi-se-eshte-ne-nje-lidhje-ky-eshte-dedikimi-i-bebe-rexhes-per-partnerin-e-saj-220879" }