Më në fund edhe në Tiranë! Një javë e tërë dedikuar mirëqenies së trupit dhe mendjes… (SHËRBIME QË DUHEN PROVUAR)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:34 16-04-2019 Më në fund edhe në Tiranë! Një javë e tërë dedikuar mirëqenies së trupit dhe mendjes… (SHËRBIME QË DUHEN PROVUAR)

Pranvera sapo ka trokitur dhe çdokush nga ne e ndjen të nevojshëm një trajtim fytyre dhe trupi për t’u ndjerë më të bukur, më të qetë dhe më të relaksuar.

Pas lodhjes, stresit e impenjimeve të përditshme të punës, më në fund, një javë e tërë dedikuar mirëqenies së trupit dhe mendjes.

'SPA Week' vjen edhe në Shqipëri, për të na ndryshuar pak dinamikën e rutinën e të jetuarit.

Velur Spa është e para që i bashkohet trendit botëror të javës së festës, ndaj përgjatë datave 15-21 prill, planifikoni t’i dedikoni disa orë fytyrës e trupit tuaj.

Një fytyrë e pastër, e çlodhur, e bukur e një trup i mirëtrajtuar janë gjithçka që kemi nevojë në këto ditë pranverore që shumë shpejt do ia lenë vendin verës së nxehtë.

Por deri atëhere, kemi kohë për t’u marrë pak me veten, në mënyrë që të jemi sa më në formë.

Për fat të mirë, Velur SPA që ndodhet në zemër të Tiranës, ofron të gjitha shërbimet e SPA Week ku përfshihen:

-Trajtim fytyre 'JEUNESSE'

-Trajtim fytyre 'Performance 3D'

-Trajtim fytyre 'Energizant'

-Deluxe Hammam of Ritual

-Trajtim Trupi 'Time of Ritual'

-Trajti Trupi me Çokollatë

-Masazh me gurë të nxehtë

Ne do ju sugjeronim të provonit si fillim trajtimin e fytyrës 'JEUNESSE', pasi pesë teknikat e përdorura gjatë këtij shërbimi i japin vëmendje maksimale vijave dhe rrudhave në lëkurë dhe në këtë mënyrë luftojnë plakjen kronologjike të lëkurës.

Ky është një ndër shërbimet më të kërkuar nga të gjithë, pasi se në tre seanca lëkura jonë duket 6 vite më e re.

dvjkjl.png

57267774_312846409396001_8079053682454298624_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama me Ballukun në Doha, takojnë Emirin e Katarit (VIDEO)
20-vjetori i themelimit të Batalionit 'Atlantiku', Meta dekoron vullnetarët shqiptaro-amerikanë »
Article Logic
Execution time: 0.010494947433472
array(1) { ["section"]=> string(116) "me-ne-fund-edhe-ne-tirane-nje-jave-e-tere-dedikuar-mireqenies-se-trupit-dhe-mendjes-sherbime-qe-duhen-provuar-160650" }