Më në fund “kapet” krijesa mitike teksa kalon përmes ujëvarës (Video)

Publikuar tek: bota, më 12:59 16-10-2016

Është menduar se një krijesë mitike fshihet në Pacific në veri-lindje të Shteteve të Bashkuara, por gjiganti është kapur në një video në Indonezi.

Krijesa është filmuar në  jug-lindje të Azisë ku duket një krijesë e madhe duke ecur përmes ujëvarës. Në video nuk duket qartësisht se për çfarë krijese bëhet fjalë por teoricienët e konspiracionit besojnë se bëhet fjalë për një marrëveshje të vërtetë. /Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthim i fuqishëm kamikaz në Turqi, 3 të vdekur dhe 8 të plagosur rëndë
Ndërron jetë panda më e vjetër në botë »
Article Logic
Execution time: 0.012389183044434
array(1) { ["section"]=> string(71) "me-ne-fund-kapet-krijesa-mitike-teksa-kalon-permes-ujevares-video-56363" }