Më në fund publikohet data e daljes së Samsung Galaxy note 8

Publikuar tek: bota, më 17:08 18-07-2017 Më në fund publikohet data e daljes së Samsung Galaxy note 8

Një nga telefonat më të të shumë pritur nga adhuruesit e tekonologjisë, është duke ardhur.

Samsung Galaxy note 8, do të hidhet në treg në fillim të muajit shtator. Note 8 do të jetë padyshim pritet të jetë një nga telefonat më të kërkuar nga përdorues në të gjithë botën.  

Dj Koh drejtor i Samsung Mobile gjatë një konference në Tajvan konfirmoi se Note 8 do të debutojë në fund të Gushtit dhe do të shitet gjatë Shtatorit raporton Sammobile.

Koh u shpreh  se shitja do të bëhet në faza të ndara, ku e para fillon në Shtator dhe e dyta në Tetor. Fundi i Gushtit përkon me një eveniment  të përfolur në 23 Gusht në Nju York.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Evakuuohet selia e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork
Arrestohet vajza me minifund në Arabinë Saudite »
Article Logic
Execution time: 0.013739824295044
array(1) { ["section"]=> string(66) "me-ne-fund-publikohet-data-e-daljes-se-samsung-galaxy-note-8-86563" }