Me një foto krah Almedës, Tolga uron në shqip Fitër Bajramin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 24-05-2020 Me një foto krah Almedës, Tolga uron në shqip Fitër Bajramin Tolga dhe Almeda

Besimtarët myslimanë ditën e sotme festojnë Fitër Bajramin, pas një muaj agjërimi, të cilin ua bëri më të vështirë edhe situata e krijuar nga koronavirusi.

Aktori turk Tolgahan Sayisman, i cili është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi, vendosi që festën ta urojë edhe në gjuhën shqipe.

“Gëzuar Bajramin te gjithëve", ka shkruar ai sipër fotografisë, ku të dy duken elegantë krah njëri-tjetrit.

Çifti janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Efehan.Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010015964508057
array(1) { ["section"]=> string(66) "me-nje-foto-krah-almedes-tolga-uron-ne-shqip-fiter-bajramin-207633" }