'Më përdhunuan në burg', dalin analizat për shqiptarin që abuzoi dhe vrau studenten greke

Publikuar tek: rajon, më 21:18 25-05-2020 'Më përdhunuan në burg', dalin analizat për shqiptarin që abuzoi dhe vrau studenten greke

Dalin detaje të reja në lidhje me deklaratën e shqiptarit Aleksandër Luca, i cili tha se ishte rrahur dhe përdhunuar në qelinë e burgut.

Ai tregoi se kishte humbur ndjenjat dhe ishte zgjuar pa rroba në një ambjent tjetër të burgut, jo në qelinë e tij. Ai është dënuar me burgim të përjetshëm për dhunimin, abuzim seksual dhe vrasjen e studentes greke Eleni Topaloudi.

Mediat greke shkruajnë sot se, gjetjet e ekzaminimit mjeko-ligjor konfirmojnë pretendimet e tij për përdhunim nga të burgosurit e tjerë. Mjekët e spitalit të burgut kanë konstatuar dëmtim të unazës anale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092818737030029
array(1) { ["section"]=> string(93) "me-perdhunuan-ne-burg-dalin-analizat-per-shqiptarin-qe-abuzoi-dhe-vrau-studenten-greke-207792" }