Me peshqir në kokë rrugëve të Tiranës, moderatorja e njohur: S'kam turp se e kam ngrënë me bukë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 06-02-2019 Me peshqir në kokë rrugëve të Tiranës, moderatorja e njohur: S'kam turp se e kam ngrënë me bukë

Prej pak ditësh ka filluar 'The voice kids' dhe prezantuesja më e re e tij, është Dojna Mema.

Dojna pëlqehet shumë nga publiku, jo vetëm për shkathtësinë që ka, por dhe për mënyrën e drejtpërdrejtë e të thënit të gjërave.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video në 'Insta Story'  ku shfaqet duke dalë nga parukeria me kokën e lagur e me një peshqir.

'Kur ikën dritat dhe s'ke tharë kokën, por ti s'ke turp se e ke ngrënë me bukë që kur re nga shkallët përpara fiksimit', shkruan moderatorja.

Screenshot_11.png

Screenshot_14.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029062986373901
array(1) { ["section"]=> string(100) "me-peshqir-ne-koke-rrugeve-te-tiranes-moderatorja-e-njohur-s-kam-turp-se-e-kam-ngrene-me-buke-151811" }