Me pije në duar në ceremoninë e LSI, Gramoz Ruçi 'ia shtron muhabetit' me Kryemadhin, Ramën dhe Rakipin (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:43 07-09-2019 Me pije në duar në ceremoninë e LSI, Gramoz Ruçi 'ia shtron muhabetit' me Kryemadhin, Ramën dhe Rakipin (FOTO)

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka qenë një ndër të ftuarit në ceremoninë e 15-vjetorit të themelimit të Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Ruçi është fotografuar në shoqërinë e kryetares së LSI Monika Kryemadhit, nënkryetarit Luan Rama dhe gazetarit Ylli Rakipi.

Katërshja shihet duke biseduar dhe duke qeshur, ndërsa në duar mbajnë gotat me pije.

Gjithashtu mësohet se nga radhët e Partisë Socialiste në ceremoni ka marrë pjesë edhe ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008436918258667
array(1) { ["section"]=> string(111) "me-pije-ne-duar-ne-ceremonine-e-lsi-gramoz-ruci-ia-shtron-muhabetit-me-kryemadhin-ramen-dhe-rakipin-foto-177593" }