Me plagë në trup, dalin DETAJE të reja nga vrasja e pronarit të lokalit në Korçë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:00 19-12-2019 Me plagë në trup, dalin DETAJE të reja nga vrasja e pronarit të lokalit në Korçë (EMRI)

Detaje të reja kanë dalë nga vdekja e 45-vjeçarit mëngjesin e sotëm në fshatin Mborje të Korçës.

Mësohet se Flamur Duçi është gjetur nga bashkëfshatarët pranë lokalit të tij.

Sakaq, bëhet me dije se ai kishte një plagë në trupë.

Dyshohet se kjo plagë është shkaktuar me mjet prerës, duke ngritur kështu pistën se ai mund të jetë vrarë.

Ndërkohë policia vazhdon të jetë në vendngjarje, ku po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Elbasan/ Në gjendje të dehur, i riu përplas për vdekje kalimtarin
Nis punën Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar »
Article Logic
Execution time: 0.011370897293091
array(1) { ["section"]=> string(91) "me-plage-ne-trup-dalin-detaje-te-reja-nga-vrasja-e-pronarit-te-lokalit-ne-korce-emri-189815" }