Me plumb në kokë brenda makinës, detaje nga vrasja në Korçë (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:06 17-01-2019 Me plumb në kokë brenda makinës, detaje nga vrasja në Korçë (Foto nga vendngjarja)

Vritet me plumb në kokë një i ri në qytetin e Korçës. Ngjarja e rëndë e ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në periferi të qytetit.

Viktima i seksit mashkull, rreth 30-vjeç, mësohet se është qëlluar me plumb në syrin e majtë. Trupi i pajetë është gjetur brenda një automjeti në lagjen 10 të qytetit që njihet ndryshe si lagja e “Francezëve” dhe është shtrirë në tokë nga banorët e lagjes. Dyshohet se i riu është qëlluar pasi kishte dalë nga një lokal ku ishte konfliktuar fizikisht me disa persona të tjerë.

Sakaq, forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 21:25, në lagjen nr 10 në Korçë, është vrarë dyshohet me armë zjarri një shtetas rreth 30 vjeç, ende i paidentifikuar.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti që viktima ka pasur me autorin e ngjarjes.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit

Foto nga vendi i ngjarjes ku dallohet edhe trupi i pajetë:

sdfgdfhdfhr5tj5j5jsssss.jpg

dgdfghrth5j5j5jssssss.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hahn takon Ramën: 2019 vit i rëndësishëm për shqiptarët
Vrau prindërit e gruas dhe veten te Astiri, si i shpëtoi autori atentatit të porositur nga Admir Tafili në 2014 »
Article Logic
Execution time: 0.012789964675903
array(1) { ["section"]=> string(86) "me-plumb-ne-koke-brenda-makines-detaje-nga-vrasja-ne-korce-foto-nga-vendngjarja-149257" }