Me pushime në Turqi, moderatorja e sportit ekspozon të pasmet, shikoni si i ka modifikuar me Photoshop

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:38 06-08-2020 Me pushime në Turqi, moderatorja e sportit ekspozon të pasmet, shikoni si i ka modifikuar me Photoshop Lei Kraja me miken e saj

Lei Kraja është një ndër vajzat më simpatike të ekranit shqiptar.

Moderatorja e sportit është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos tani që ka ardhur koha e pushimeve dhe ajo gjendet pranë detit. Këto ditë relaksi bukuroshja brune ka vendosur t’i kalojë në Turqi me miqtë.

lei.JPG

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, me shoqen e saj, teksa nuk kanë nguruar të na tregojnë të pasmet e tyre elegante.

asg.JPG

Mirëpo mesa duket nuk i ka rezistuar dot një modifikimi të vogël me photoshop, ku ka ngushtuar pak pjesën e vitheve dhe të kofshës.

bytha1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01131796836853
array(1) { ["section"]=> string(107) "me-pushime-ne-turqi-moderatorja-e-sportit-ekspozon-te-pasmet-shikoni-si-i-ka-modifikuar-me-photoshop-216311" }