Me qese plasmasi në kokë, arrestohet ‘makthi i Palasës’: Vidhte raki dhe ullinj në banesa, përdhunonte të moshuarat

Publikuar tek: aktualitet, më 20:15 17-10-2020 Me qese plasmasi në kokë, arrestohet ‘makthi i Palasës’: Vidhte raki dhe ullinj në banesa, përdhunonte të moshuarat Arrestimi

Policia e Vlorës ka arrestohet ditën e sotme një person i cili ishte kthyer në “tmerrin e Palasës”, pasi grabiste shtëpitë që jetonin të moshuarat.

Personi në fjalë, teksa është pikasur nga policia, është munduar të largohet, por pa mundur që t’ja dalë. Krahas banesave që vidhte, ka dhe akuza nga të moshuara në Himarë për përdhunim.

Autori i dyshuar është identifikuar nga kamerat e sigurisë së një prej banesave që ka grabitur. Ai merrte lekë, sende të vlefshme madje dhe ushqime, ullinj apo raki.

Në dëshminë në komisariat, ai nuk i pranon krimet e bëra, duke deklaruar se nuk i ka kryer ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011780977249146
array(1) { ["section"]=> string(117) "me-qese-plasmasi-ne-koke-arrestohet-makthi-i-palases-vidhte-raki-dhe-ullinj-ne-banesa-perdhunonte-te-moshuarat-224149" }