'Më raftë pika mua', Klea Huta ka kaluar një natë jo të qetë me Kridin e vogël... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 16-09-2020 'Më raftë pika mua', Klea Huta ka kaluar një natë jo të qetë me Kridin e vogël... (FOTO) Klea Huta me djalin e saj Kridin

Për këdo, fëmijët janë të adhurueshëm dhe një bekim më vete, por edhe një problem ditor me të cilin duhet të përballet çdo prind.

Kështu vogëlushi i Klea Hutës dhe Elgit Dodës po rritet dhe shqetësimet kanë filluar. Mami Klea është një ënë e përkushtuar, por megjithatë nuk ka mundur t'ja jeqë sikletin bebushit të saj Krid një natë më parë.

Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se bashkë me Kridin kanë kaluar një natë të lodhshme dhe pa gjumë, pasi të voglit o i dalin dhëmbët e parë.

Pak e shqetësuar, moderatorja e ka ndarë problemin e saj me ndjekëset që kanë fëmijë dhe mund të kenë kaluar situata të ngjashme.

me_rafte.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012971878051758
array(1) { ["section"]=> string(87) "me-rafte-pika-mua-klea-huta-ka-kaluar-nje-nate-jo-te-qete-me-kridin-e-vogel-foto-220609" }