“Me Ramën apo pa Ramën”, ja si i përgjigjet Alban Skënderaj moderatorit Adi Krasta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:46 22-01-2017 “Me Ramën apo pa Ramën”, ja si i përgjigjet Alban Skënderaj moderatorit Adi Krasta

Këngëtari Alban Skënderaj ka qenë i ftuar sot në një intervistë me pyetje të ‘sikletshme’ nga moderatori Adi Krasta.

Gjatë intervistës në “E Diell”, Krasta e ka pyetur Albanin nëse do të zgjidhte: “Me Ramën apo pa Ramën”.

“Nëse ka ndodnjë burrë më të mirë se Rama, pa Ramën. Nëse s’ka, me Ramën”, i është përgjigjur Alban Skënderaj i cili gjithashtu i ka drejtuar Krastës një pyetje të sikletshme, shkruan Newsbomb.al.

Agon Channel apo Top Channel?”, por Krasta, që vështirë të ‘kapet ngushtë’, i është përgjigjur:

“Agon Channel është kauzë, Top Channel është dashuri. Dhe do thërres Trump-in në ndihmë: “I want to be great again”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072939395904541
array(1) { ["section"]=> string(85) "me-ramen-apo-pa-ramen-ja-si-i-pergjigjet-alban-skenderaj-moderatorit-adi-krasta-66298" }