Me robdishan, këngëtarja shijon perëndimin e diellit: Ja çfarë ndjej tani (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:35 26-02-2017 Me robdishan, këngëtarja shijon perëndimin e diellit: Ja çfarë ndjej tani (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka shijuar ditën e fundjavës për pak relaks dhe kujdes për veten e saj.

Teksa ka publikuar një foto me robdishan, duke ekspozuar një pjesë të trupit ajo sheh perëndimin e diellit dhe shkruan, “Mund ta imagjinonini ngrohtësinë dhe qetësinë që ndjej unë tani?”

Mesa duket Enca nuk ka fjalë ta përshkruaj atë që ndjen pasditen e sotme…

enca_ha.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Energjisë: Dakordësia e arritur, s'ka arsye që grevistët të qëndrojnë në ambientet e ministrisë
Dhunohen motrat binjake: Pse shkuat në protestën e PD-së »
Article Logic
Execution time: 0.010524988174438
array(1) { ["section"]=> string(82) "me-robdishan-kengetarja-shijon-perendimin-e-diellit-ja-cfare-ndjej-tani-foto-70030" }