Me rrezikshmëri të lartë shoqërore, arrestohet në Tiranë një person, sekuestrohet 1 kg kokainë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:27 26-01-2021 Me rrezikshmëri të lartë shoqërore, arrestohet në Tiranë një person, sekuestrohet 1 kg kokainë Foto ilustruese

Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është arrestuar nga Policia e Tiranës paraditen e sotme.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi me inicialet B.S, i cili ka qenë i shpallur në kërkim për veprën penale “vrasje e mbetur në tentativë”. Në momentin e arrestimit nga Policia, ky shtetas shoqërohej nga një person tjetër.

Gjatë operacionit për arrestimin e tij, është sekuestruar dhe 1 kg kokainë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U hodh nga kati i 7 i pallatit dhe ra mbi fast food, i plagosuri është pedagogu i Elbasanit, tentoi të vetëflijohej se ishte me Covid-19 (EMRI-FOTO)
U ekzekutua me 5 plumba në Greqi, Mario Metaj pjesë e bandës së Çoles në Vlorë, zbulohet lidhja e tij me Zani Çaushin (DETAJET) »
Article Logic
Execution time: 0.011429071426392
array(1) { ["section"]=> string(99) "me-rrezikshmeri-te-larte-shoqerore-arrestohet-ne-tirane-nje-person-sekuestrohet-1-kg-kokaine-236435" }