Me sëmundje të rëndë i shtruar prej disa kohësh në spitalin italian, superheronjtë zbresin nga çatia dhe surprizojnë 17-vjeçarin shqiptar

Publikuar tek: rajon, më 08:18 16-01-2021 Me sëmundje të rëndë i shtruar prej disa kohësh në spitalin italian, superheronjtë zbresin nga çatia dhe surprizojnë 17-vjeçarin shqiptar

"Superheronjtë” kanë suprizuar një 17-vjeçar shqiptarë që prej disa kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë dhe është i shtruar në spitalin Italian.

Superheronjtë zbritën nga çatia me litarë dhe suprizuan 17-vjeçarin, i cili kishte kërkuar një telefon që të kishte mundësi të mbante kontaktet me miqtë e tij.

Eljoni nuk po u besonte syve kur pa fasadën e konstruksionit me superheronjtë, që po zbrisnin nga çatia dhe mes tyre edhe Hulk, personazhi i tij i preferuar.

 “Kur Eljon mbërriti këtu ai nuk dinte asnjë fjalë në italisht dhe në një situatë jashtëzakonisht të rëndë klinike”, thanë përfaqësuesit e spitalit ku ai po kurohet.

Kjo surprizë u bë e mundur nga organizata jofitimprurëse “Make a Wish” me stafin e EdiliziaAcrobatica.

Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kërkohej prej 10 vitesh nga policia, shqiptarin e “tradhton” facebook-u i gruas (EMRI)
»
Article Logic
Execution time: 0.011688947677612
array(1) { ["section"]=> string(143) "me-semundje-te-rende-i-shtruar-prej-disa-kohesh-ne-spitalin-italian-superheronjte-zbresin-nga-catia-dhe-surprizojne-17-vjecarin-shqiptar-235203" }