Me shpejtësi të lartë, ‘Ford-i‘ humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën, shpëton mrekullisht e gjithë familja në Berat

Publikuar tek: aktualitet, më 22:50 29-10-2020 Me shpejtësi të lartë, ‘Ford-i‘ humbet kontrollin dhe përplaset me bordurën, shpëton mrekullisht e gjithë familja në Berat Foto ilustruese

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima është regjistruar mbrëmjen e sotme në Berat, në dalje të qytetit në vendin e quajtur “Kombinati”.

Një mjet, tip ‘Ford’ me targa AA 048 JO ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore prej betoni. Vetura ka qenë me shpejtësi të lartë në momentin që është përplasur.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit dhe familja e tij që po udhëtonin në të njejtën makinë, shpëtuan pa lëndime serioze. Të gjitha kanë dalë shëndoshë e mirë nga mjeti deri në mbërritjen e policisë.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nipi i Avni Mulës tregon momentet e fundit të kompozitorit të madh: Iku pa pengje, iu plotësua edhe dëshira për të dhënë shfaqje me Invën në Gjakovë
‘S’e takova dot”, Zhani Ciko rrëfen mes emocionesh bisedën e fundit me kompozitorin Avni Mula »
Article Logic
Execution time: 0.011837959289551
array(1) { ["section"]=> string(125) "me-shpejtesi-te-larte-ford-i-humbet-kontrollin-dhe-perplaset-me-borduren-shpeton-mrekullisht-e-gjithe-familja-ne-berat-225731" }