Me skafandra e antiplumb policia bllokon lokalin ku këndonte Frederik Ndoci, këngëtari: E di mirë kush ma ka bërë

Publikuar tek: kulture-art, më 10:57 21-08-2017 Me skafandra e antiplumb policia bllokon lokalin ku këndonte Frederik Ndoci, këngëtari: E di mirë kush ma ka bërë

Natën e mbrëmshme policia ka ndërhyrë dhe ka bllokuar një lokal të muzikës live në zonën e Velipojës në Shkodër.

Në këtë bar këndonte muzikë live këngëtari i njohur Frederik Ndoci, i cili përmes një postimi në facebook sqaron se aksioni nuk ishte porositur nga kryeministri Edi Rama siç u përfol fillimisht. Sipas tij pas këtij skenari fshihet kryebashkiakia e Shkodrës Voltana Ademi.

Për të kuptuar më tepër se çfarë ka ndodhur lexoni komentet në rrjetet sociale të këngëtarit me miqtë e tij.  

 

ndd.jpg

 

ndoc.jpg

 

 d.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020370006561279
array(1) { ["section"]=> string(117) "me-skafandra-e-antiplumb-policia-bllokon-lokalin-ku-kendonte-frederik-ndoci-kengetari-e-di-mire-kush-ma-ka-bere-89715" }