Me të brendshme të zeza sensuale, nusja e Ronaldos 'çmend' ndjekësit, në pasqyrë i duket pjesa intime... (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:25 05-08-2020 Me të brendshme të zeza sensuale, nusja e Ronaldos 'çmend' ndjekësit, në pasqyrë i duket pjesa intime... (FOTO) Georgina Rodrigues

Kampionati italian ka mbaruar dhe Ronaldo ka nisur pushimet bashkë me Georginën dhe fëmijët.

Bukuroshja 24-vjeçare është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan vazhdimisht foto nga koha që kalon me futbollistin dhe fëmijët në plazh.

Si gjithmonë shfaqet tepër seksi me format trupore, që çdo vajzë do ia kishte zili. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram, duke bërë makiazh përpara pasqyrës.

E veshur me një body të zezë tepër sensuale, me të pasmet në plan të parë, Georgina ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve dhe me një detaj tjetër.

Ajo ka përpara dhe një pasqyrë të vogël, ku shihet pjesa intime e asj, megjithëse e mbuluar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010668992996216
array(1) { ["section"]=> string(114) "me-te-brendshme-te-zeza-para-pasqyres-nusja-e-ronaldos-cmend-ndjekesit-ne-pasqyre-i-duket-pjesa-intime-foto-216208" }