Më të dashuruar se kurrë! Kjo foto tregon gjithçka rreth dy personazheve publike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:08 05-10-2016 Më të dashuruar se kurrë! Kjo foto tregon gjithçka rreth dy personazheve publike

Afrona dhe Blero janë më të dashuruar se kurrë. Këtë e tregon dhe kjo foto e postuar nga Afrona e cila me krahë hapur pret të përqafojë të dashurin e saj.

“Ëndërra ime është të fluturoj… vetëm një përqafim dhe një puthje nga ti zemër”-shkruan modelja, teksa shpreh ndjenjat ndaj Bleros. E veshur me një fustan të kuq, Afrona ngjan përrallore.  

blero.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098049640655518
array(1) { ["section"]=> string(85) "me-te-dashuruar-se-kurre-kjo-foto-tregon-gjithcka-rreth-dy-personazheve-publike-55167" }