Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:57 22-01-2020 Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë

Pas divorcit nga ish-bashkëshorti, moderatorja Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen ish-deputetin Mark Frroku.

Rudina postoi disa foto krah partnerit të saj të ri, ku tregoi se tashmë ndajnë së bashku edhe një biznes.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali.

Nga atje Rudina nuk ka nguruar të publikojë foto, ku çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar.

Screenshot_6.png

 

 

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15614604949951
array(1) { ["section"]=> string(92) "me-te-dashuruar-se-kurre-rudina-dembacaj-dhe-mark-frroku-nisin-pushimet-e-para-bashke-192793" }