“Me thon t’drejtën dhe unë nuk i du hiç brekët”, BATUTA e Ramës në “I Love Tropoja”, do shkriheni së QESHURI me trailerin e filmit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:19 08-12-2019 “Me thon t’drejtën dhe unë nuk i du hiç brekët”, BATUTA e Ramës në “I Love Tropoja”, do shkriheni së QESHURI me trailerin e filmit (VIDEO) Edi Rama në 'I Love Tropoja'

Publikohet traileri i filmit “I Love Tropoja” nga Ermal Mamaqi, një komedi që premton të qeshura pa fund.

Në filmin që do të ketë premierën në 29 Janar në Pallatin e Kongreseve, ka një rol të “mistershëm” edhe kryeministri Edi Rama. Ai shfaqet si lugat me flokë të gjata dhe sy si vampir.

“Me thon t’drejtën edhe unë nuk i du hiç brekët”, është vetëm një nga batutat e Ramës. Enca, Behar Mera, Bujar Asqeriu, Bruno Shllaku janë vetëm disa nga emrat e njohur në film përveç Mamaqit dhe Irgen Çela.

Ndiqeni trailerin e plotë:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.31109595298767
array(1) { ["section"]=> string(137) "me-thon-t-drejten-dhe-une-nuk-i-du-hic-breket-batuta-e-rames-ne-i-love-tropoja-do-shkriheni-se-qeshuri-me-trailerin-e-filmit-video-188794" }