‘Më thuaj kur do vish në Lezhë’, Pjerin Ndreu paralajmëron Bashën pas akuzave: Sqarohemi në Gjykatë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:09 17-08-2019 ‘Më thuaj kur do vish në Lezhë’, Pjerin Ndreu paralajmëron Bashën pas akuzave: Sqarohemi në Gjykatë

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu ka reaguar ndaj akuzave të kryedemokratit Basha, që ai kishte lidhje me krimin.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, Ndreu e ka ftuar Bashën në zyrën e tij për të diskutuar për zgjidhjen e problemeve të qytetit.

Ndërkohë  Ndreu e ka paralajmëruar Bashën që t’i lërë fjalët në erë dhe së shpejti do të shihen në Gjykatë.

Statusi i plotë:

Per Lulezim Bashen:
Zoti kryetar i opozites te pres per nje vizite ne Bashkine e Lezhes ku te diskutojme per zgjidhjen e problemeve dhe zhvillimin e qytetit. Keni rol per te luajtur ne planet e zhvillimit dhe jam gati te ve shiritin e te pres.

Sa per inkriminimin tim se shpejti shihemi 
ne Gjykate. As ti e as perendia ne qiell nuk ka shansin te me gjeje qofte nje element sado te vogel inkriminimi. 
Kohe para teje jane bere prova serioze nga me te zote se ti per te me gjetur fakte e prova inkriminimi, por kane deshtuar me turp.

Leri llafet ne ere se I sqarojme ne gjykate, por me thuaj kur do vish ne Lezhe te pres !

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr masiv në Lushnje, rrezikohen të digjen disa banesa
Nxirret nga deti në gjendje të rëndë, vdes rrugës për në spital i riu »
Article Logic
Execution time: 0.0088560581207275
array(1) { ["section"]=> string(102) "me-thuaj-kur-do-vish-ne-lezhe-pjerin-ndreu-paralajmeron-bashen-pas-akuzave-sqarohemi-ne-gjykate-175599" }