'Më trajtonte si skllave seksi', gruaja denoncon bashkëshortin se i gjuante me rrip gjatë marrëdhënieve intime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 07-03-2019 'Më trajtonte si skllave seksi', gruaja denoncon bashkëshortin se i gjuante me rrip gjatë marrëdhënieve intime

Një grua nga Stambolli i Turqisë ka denoncuar burrin e saj se e trajtonte ate si skllave seksi.

Gruaja 30-vjeçare kishte shenja në dorë, në fyt dhe në fytyrë nga litari ashtu si edhe shenja goditjesh në trup.

Gruaja e denoncoi bashkëshortin, pasi sipas saj ai e lidhte në krevat dhe e godiste në të gjithë trupin, madje shumë herë e ka goditur edhe me rip.

Ndërkohë bashkëshorti 31-vjeçar ka mohuar akuzat, teksa shprehet se është i pafajshem, pasi pretendon se kjo ishte e gjitha një lojë eksitimi midis tyre.

Ai pretendon se gruaja donte vetë që ta lidhte dhe ta godiste sepse një gjë e tillë e eksitonte.

Sipas 31-vjeçarit, gruaja shumë hërë i ka kërkuar burrit që ta godiste me litar ose me rrip.

Por gruaja kurrsesi nuk e ka pranuar dhe për këtë arsye tashme i kërkon shpërblim 30.000 lira Turke.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E prisnim prej kohësh, Elvana Gjata jep LAJMIN e bukur për fansat
Braktisi muzikën për aktrimin? Laura Nezha tregon tregon të vërtetën, zbulon SURPRIZËN »
Article Logic
Execution time: 0.013198137283325
array(1) { ["section"]=> string(114) "me-trajtonte-si-skllave-seksi-gruaja-denoncon-bashkeshortin-se-i-gjuante-me-rrip-gjate-marredhenieve-intime-155560" }