‘Më tundon kuzhina për të ngrënë dhe krevati për t’u…’, Zaimina në dilemë, bën zgjedhjen e ‘vështirë’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:25 10-04-2020 ‘Më tundon kuzhina për të ngrënë dhe krevati për t’u…’, Zaimina në dilemë, bën zgjedhjen e ‘vështirë’ (FOTO) Zaimina Vasjari

Zaimina Vasjari ka publikuar një foto të bukur teksa duket ulur në krevatin e saj, me sytë fokusuar tjetër kund e në mendime të thella.

Këngëtarja duket se është në dilemë e nuk di ku ta kalojë kohën, në kuzhinë apo në krevat?

“Më tundon krevati për t’u shtrirë dhe të shikoj filma, gjithashtu edhe kuzhina për të ngrënë. Po zgjedh krevatin më mirë mqs me kilet e kam keq punën. Po ju si jeni me kilet?”, shkruan Zaimina krahas fotos.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009505033493042
array(1) { ["section"]=> string(106) "me-tundon-kuzhina-per-te-ngrene-dhe-krevati-per-t-u-zaimina-ne-dileme-ben-zgjedhjen-e-veshtire-foto-202145" }