Me urdhër të Edi Ramës “shkrihen” Hipotekat dhe Hetimi Tatimor

Publikuar tek: barometri, më 06:27 28-07-2017 Me urdhër të Edi Ramës “shkrihen” Hipotekat dhe Hetimi Tatimor

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031486034393311
array(1) { ["section"]=> string(66) "me-urdher-te-edi-rames-shkrihen-hipotekat-dhe-hetimi-tatimor-87586" }