Me vajzat në shtrat, Albëria fotografohet në hotelin super luksoz

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 22-10-2019 Me vajzat në shtrat, Albëria fotografohet në hotelin super luksoz

Ndonëse vitet ikin, këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj vazhdon të mbetet po aq e re.

Së fundmi, ajo ndodhet në Stamboll me dy vajzat e saj, Anxhelinën dhe Agnesën.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto, ku pozon në shtrat së bashku me të bijat .

Pas fotove ku dy motrat shfaqeshin në super formë me rrobabanjo, sot vëmendjen e kanë tërhequr pozat nga shtrati.

Të treja shfaqen të veshura me fustane blu të shndritshëm, duke shijuar një gotë shampanjë në një hotel super luksoz.

 Nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit, ku ka edhe nga ata që nuk bëjnë dot dallimin se kush është Albërija dhe kush janë vajzat.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35486912727356
array(1) { ["section"]=> string(71) "me-vajzat-ne-shtrat-alberia-fotografohet-ne-hotelin-super-luksoz-183067" }