Me vajzën, Kirin dhe nënën, Rudina Hajdari uron pushime të mbara me foton familjare

Publikuar tek: aktualitet, më 23:48 24-08-2019 Me vajzën, Kirin dhe nënën, Rudina Hajdari uron pushime të mbara me foton familjare Rudina me vajzen, nenen dhe Kirin

Deputetja Rudina Hajdari uron pushime të mbara me një foto familjare nga qyteti i gurtë i Gjirokastrës.

Krah vajzës së saj, nënës Fatmira Hajdari dhe të vëllait Kiri, Rudina shkruan se të vizitosh Gjirokastrën dhe pasuritë e shumta të saj të duhet shumë më tepër se një fundjavë, ndërsa shton se qyteti i gurtë e magjeps sa herë e viziton.

‘Të vizitosh Gjirokastrën dhe pasuritë e shumta të saj do të duhej shumë më tepër se një fundjavë, por pavarësisht kësaj Gjirokastra vijon ende të mbetet një qytet që më magjeps sa herë e vizitoj. Pushime të mbara’, shkruan Rudina Hajdari duke postuar dhe fotot.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071721076965332
array(1) { ["section"]=> string(88) "me-vajzen-kirin-dhe-nenen-rudina-hajdari-uron-pushime-te-mbara-me-foton-familjare-176249" }