Me vetëm një këmishë, Marina Vjollca lë fansat gojëhapur, ja çfarë i komenton Luana dhe Getoari (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:45 24-04-2019 Me vetëm një këmishë, Marina Vjollca lë fansat gojëhapur, ja çfarë i komenton Luana dhe Getoari (FOTO)

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikon shpesh foto nga përditshmëria.

Pak minuta më parë moderatorja ka postuar tre foto të reja shumë provokuese, që knaë bërë të gjithë fansat të komentojnë.

Marina shfaqet e veshur me vetëm një këmishë, taka Louboutin dhe me flokët e lagur duket tepër seksi.

Ndërkohë nuk kishte si të mungonin kometet e shumta, ku mes tyre dallohet ai i bashkëshortit të Marinës, reperit Getoar Selimi, i cili i dërgon një ‘zemër’ dhe motra, moderatorja Luana Vjollca që i shkruan ‘E dogje’.

 

Screenshot_4.png

Screenshot_6.png

Screenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027812957763672
array(1) { ["section"]=> string(105) "me-vetem-nje-kemishe-marina-vjollca-le-fansat-gojehapur-ja-cfare-i-komenton-luana-dhe-getoari-foto-161733" }