ME VIDEO/ Balili në pritje të VENDIMT te Krimet e Rënda, pa pranga, qesh para kamerave...

Publikuar tek: aktualitet, më 15:11 17-01-2019 ME VIDEO/ Balili në pritje të VENDIMT te Krimet e Rënda, pa pranga, qesh para kamerave... Klement Balili te Gjykata e Krimeve te Renda

Klement Balili ka lënë Drejtorinë e Policisë Tiranë për të shkuar në Gjykatën e Krimeve të Rënda ku do t’i komunikohet masa e sigurisë dhe akuzat.

 

Në Gjykatë, Balili shfaqet pa pranga dhe tepër i qetë. Madje ai nuk nguron as të buzëqeshë para kamerave që ndodhen të pranishme brenda sallës së gjyqit.

Balili i cili është konsideruar si 'Eskobari i Ballkanit', u vetëdorëzua të martën në duart e Policisë dhe kaloi natën në dhomat e shoqërimit të Drejtorisë së Policisë Tiranë.

Ai akuzohet për “Trafikim të lëndëve narkotike në bashkëpunim, “pjesëmarrje në grupin e strukturuar kriminal”, “Refuzim për deklarim, mosdeklarim, fshehje ose deklarim i rremë i pasurive”, si dhe për “Pastrim parash”.

NDIQNI VIDEON:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025158166885376
array(1) { ["section"]=> string(90) "me-video-balili-ne-pritje-te-vendimt-te-krimet-e-renda-pa-pranga-qesh-para-kamerave-149186" }