Me Video, kjo është gafa e Kombëtares shqiptare që kaloi lituanezët në avantazh

Publikuar tek: sport, më 22:11 07-09-2020 Me Video, kjo është gafa e Kombëtares shqiptare që kaloi lituanezët në avantazh

Gafë pas gafe nga kombëtarja jonë kuqezi, dhe fatkeqësisht ka ardhur ndëshkimi nga miqtë Lituanezë.

Ishte Gjasula ai që bëri gabimin e rëndë, duke ia dhënë topin kundërshtarit, që me një kundërsulm na kapi në befasi. Strakosha po ashtu bëri gabim, duke dalë më shumë seç duhet nga zona e tij.

I fundit, Hysaj i cili kishte mundësi të shpëtonte portën, e pa topin të kalonte para syve të tij dhe nuk bëri asgjë për ta devijuar.

Lexo edhe: Paraqitje e dobët e Kombëtares shqiptare, humb 0-1 ndaj Lituanisë (VIDEO)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091311931610107
array(1) { ["section"]=> string(85) "me-video-kjo-eshte-gafa-e-kombetares-shqiptare-qe-kaloi-lituanezet-ne-avantazh-219613" }