ME VIDEO/ Makina shpërthen në flakë te Komuna e Parisit

Publikuar tek: aktualitet, më 23:02 14-01-2019 ME VIDEO/ Makina shpërthen në flakë te Komuna e Parisit

Pamjet e mësipërme janë kapur pak më parë në zonën e Komunës së Parisit.

Newsbomb.al mëson se një makinë ka shpërthyer në ecje në Komunën e Parisit, pranë qendrës Kristal Center, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet.

Siç shihet dhe në video, forcat zjarrfikëse kanë mbërritur menjëherë sapo janë lajmëruar dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Paraprakisht nuk është raportuar për dëme në njerëz.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I rrëmbyen djalin dhe i grabitën 10 mijë euro, gazetari tregon detajet se si u lidh biznesmeni në Durrës
Aksident në Tiranë, përplaset makina e policisë »
Article Logic
Execution time: 0.012576818466187
array(1) { ["section"]=> string(61) "me-video-makina-shperthen-ne-flake-te-komuna-e-parisit-148810" }