ME VIDEO: Të shtëna me armë zjarri në Astir, dhjetra policë 'pushtojnë' zonën dhe arrestojnë një person

Publikuar tek: aktualitet, më 17:57 20-09-2020 ME VIDEO: Të shtëna me armë zjarri në Astir, dhjetra policë 'pushtojnë' zonën dhe arrestojnë një person Foto mga vendngjarja

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar vetëm pak minuta më parë në zonën e Astirit.

Ngjarja ka ndodhur në ambientet e jashtme të një lokali, ndërsa dëshmitarët tregojnë për newsbomb se ka patur 5 të shtëna.

Si pasojë ka mbetur i plagosur 45 vjeçari Spartak Beqaraj, ndërkohë që mësohet se është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa sipas raportimeve paraprake ngjarja ka ndodhur për motive banale.

Forca të shumta policie kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje dhe kanë arrestuar një person, ndërkohë që janë marrë në komisariat si dëshmitarë edhe 4 persona të tjerë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012617826461792
array(1) { ["section"]=> string(106) "me-video-te-shtena-me-arme-zjarri-ne-astir-dhjetra-police-pushtojne-zonen-dhe-arrestojne-nje-person-221038" }