‘Më vjen shumë keq për PS-në’, Pjerin Ndreu bën deklaratën e fortë në emision

Publikuar tek: aktualitet, më 22:23 07-10-2020 ‘Më vjen shumë keq për PS-në’, Pjerin Ndreu bën deklaratën e fortë në emision Pjerin Ndreu

Kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu, i ftuar në emisionin “Open” ka deklaruar se politika në Shqipëri ka dështuar në luftën anti-korrupsion.

Ai është shprehur se e majta dhe e djathta janë njësoj në luftën anti-krim, ndërsa fajin ia ka faturuar policisë.

“Në luftën anti-krim, e majta dhe e djatha janë njësoj. Nuk kanë rezultate. Më vjen shumë keq për partinë ku jam. Faji i faturohet vetëm Policisë”, tha Pjerin Ndreu.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akuza e fortë e gazetarit: Pjerin Ndreu shoqërohet me një të dënuar për drogë, ka foto
Moti mbetet ‘në pushtetin’ e varnësirave dhe reshjeve të shiut, ja si parashikohet të jetë e enjtja »
Article Logic
Execution time: 0.01139497756958
array(1) { ["section"]=> string(81) "me-vjen-shume-keq-per-ps-ne-pjerin-ndreu-ben-deklaraten-e-forte-ne-emision-223070" }