‘Me xhaxhi Tomin dhe Samiun’, Presidenti Meta publikon foton nga Berati

Publikuar tek: aktualitet, më 13:53 17-10-2020 ‘Me xhaxhi Tomin dhe Samiun’, Presidenti Meta publikon foton nga Berati

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka vizituar ditën e sotme qytetin e Beratit.

Kreu i Shtetit ka zgjedhur Beratin për të kaluar një fundjavë të këndshme.

Së fundmi Meta ka postuar një foto në rrjetet sociale së bashku me xhaxhi Tomin dhe Samiun.

Presidenti shihet i veshur me pantallona dhe pluzë sportive.

“Me xhaxhi Tomin dhe Samiun sot në Beratin e mrekullueshëm.,” shkruan Meta krahas postimit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012709140777588
array(1) { ["section"]=> string(75) "me-xhaxhi-tomin-dhe-samiun-presidenti-meta-publikon-foton-nga-berati-224108" }