Me xhinse, bluzë sportive dhe flokët lidhur... Brisida Shehaj i sfidon të gjithë në festën e Partisë Socialiste (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:19 28-12-2016 Me xhinse, bluzë sportive dhe flokët lidhur... Brisida Shehaj i sfidon të gjithë në festën e Partisë Socialiste (FOTOT)

Pa e vrarë mendjen nëse ishte një festë mes zyrtarësh socialistë, Brisida Shehaj, ish zv.ministrja e Finanacave e përfolur më së shumti edhe kur drejtonte tatimet, është shfaqur krejt ndryshe me anëtarët e njësisë numër 3 të PS në Tiranë.

Me xhinse, një bluzë sportive ku shkruhej “New York”, me flokët kapur dje pa kurrfarë grimi, Shehaj është kujdesur thjesht që të ndjehet mirë me veten. Dhe duket se kështu është ndjerë vërtet pasi në çdo foto shfaqet e buzëqeshur. 

bris.jpg

bris1.jpg

bris2.jpg

brisi3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019190073013306
array(1) { ["section"]=> string(119) "me-xhinse-bluze-sportive-dhe-floket-lidhur-brisida-shehaj-i-sfidon-te-gjithe-ne-festen-e-partise-socialiste-fotot-64005" }