Me xhup në çdo takim me banorët e prekur nga tërmeti, futbollisti i Kombëtares ironizon Ramën: I thoni ta heqi se u bë legjendë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 22:07 07-12-2019 Me xhup në çdo takim me banorët e prekur nga tërmeti, futbollisti i Kombëtares ironizon Ramën: I thoni ta heqi se u bë legjendë (Foto) Kryeministri Rama, nga takimi me nje banore te prekur nga termeti

Futbollisti i Kombëtares shqiptare Jahmir Hyka ka ironizuar kryeministrin Rama në rrjetet sociale, për veshjen e tij në takimet me banorët e prekur nga tërmeti.

Kushdo që ka parë të paktën një takim të Ramës me banorët e prekur nga tërmeti, në terren, sytë i kanë shkuar të xhupi me stemën e kombëtares që kryeministri e ka pasur pothuajse çdo herë veshur.

Kjo i ka rënë në sy dhe futbollistit të Kombëtares, i cili në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, ka ironizuar kryeministrin duke shkruar “Thuj ta heqi na i her kët xhupin se u bo legjend...”

Foto: Komenti i Jahmir Hykës për kryeministrin Rama

79295290_511045729493929_4814660383220432896_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077240467071533
array(1) { ["section"]=> string(137) "me-xhup-ne-cdo-takim-me-banoret-e-prekur-nga-termeti-futbollisti-i-kombetares-ironizon-ramen-i-thoni-ta-heqi-se-u-be-legjende-foto-188728" }