Me zell drejt Peshkopisë, por politikani bën një gafë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:00 07-09-2016 Me zell drejt Peshkopisë, por politikani bën një gafë

Kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka mbështetur kandidatin e Partisë Demokratike, Sherefedin Shehu për zgjedhjet në Dibër.

Teksa ka bërë një thirrje për t'u bashkuar të gjithë në Peshkopi, ai ka bërë një gabim emrit të qytetit.

“Pasnesër ora 10:30 Pashkopia kuqezi, eja dhe ti…”- shkruan Spahiu, teksa ka modifikuar emrin e qytetit. 

14248983_10210167133324335_1807197156_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030987977981567
array(1) { ["section"]=> string(58) "me-zell-drejt-peshkopise-por-politikani-ben-nje-gafe-52196" }