Media: Shqipëria të fitojë Euro 2016? Shancet dhe bastimi 0.4 përqind

Publikuar tek: sport, më 10:15 21-05-2016

KICK, media sportive me bazë në Nju Jork, ka dhënë një parashikim për Shqipërinë në Euro2026 duke dhënë disa detaje jot ë panjohura për Shqipërinë dhe Shqiptarët.

Ajo që bie në sy në gjtihë këtë panoramë, ku përmendet shtetësia shqiptare e De Biasit në mbrojtje dhe mbështetje të ekipit të tij, si dhe disa nga emrat e futbollistëve ku spikat ai I kapitenit Lorik Cana, në filmimin disa sekondësh përmendet se kuotimi që Shqipëria tia dalë për të fituar në baste, është vetëm 0.4 përqind.

A do të arrijnë çunat e kombëtares të thyejnë këto parashikime? Sa do të mund të afrohen në tabelë? 10 qershori është shumë pranë dhe gjithçka do të shihet në Francë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.38004207611084
array(1) { ["section"]=> string(73) "media-shqiperia-te-fitoje-euro-2016-shancet-dhe-bastimi-0-4-perqind-41083" }