Media ‘zien’ për ndarjen e saj nga burri dhe lidhjen me ish-deputetin problematik por ja si po i pret Rudina Dembacaj këto lajme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:44 21-09-2019 Media ‘zien’ për ndarjen e saj nga burri dhe lidhjen me ish-deputetin problematik por ja si po i pret Rudina Dembacaj këto lajme

Prej disa orësh në mediat rozë qarkullon lajmi lajmise aktorja Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me bashkëshortin Aleks.

Dyshohet se shkak për këtë ndarje është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet të Kuvendit të Shqipërisë. Identitetin e të cilit për arsye privatësie, mediat nuk e kanë zbuluar, por nga ajo çfarë thuhet është problematik.

Mirëpo, duket ky lajm nuk e ka shqetësuar fare aktoren, e cila pak më parë ka publikuar në ‘InstaStory’ një foto ku shfaqet duke shijuar xinxife dhe një gotë alkool.

Nuk dihet nëse Rudina e ka postuar këtë foto për t’i dhënë mediave një ‘mesazh’ apo tregon që me të vërtetë nuk i bëjnë përshtypje këto lajme.

70550984_2129926723974958_8729858424570904576_n.jpg

auto_45rt15249192511524919311.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074429512023926
array(1) { ["section"]=> string(133) "media-zien-per-ndarjen-e-saj-nga-burri-dhe-lidhjen-me-ish-deputetin-problematik-por-ja-si-po-i-pret-rudina-dembacaj-keto-lajme-179240" }