Mediat e huaja transmetojnë reagimin e Ronaldos në Elbasan kur tifozët thërrasin “Messi”

Publikuar tek: sport, më 18:55 11-09-2015

Reagimi i Cristiano Ronaldos në stadiumin “Elbasan Arena”, kur tifozët thërrisnin në kor “Messi, Messi” është pasqyruar edhe nga mediat e njohura ndërkombëtare.

Mirror, Goal.com apo SportsMole kanë transmetuar videon e momentit kur dëgjohen thirrjet Messi dhe Irina (Shayk), ndërsa shkruajnë se ylli portugez nuk ka preferuar të qendrojë indiferent por i ka bërë me shenjë tifozerisë që të bërtase me zë akoma më të lartë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16337299346924
array(1) { ["section"]=> string(92) "mediat-e-huaja-transmetojne-reagimin-e-ronaldos-ne-elbasan-kur-tifozet-therrasin-messi-20564" }