Mediat greke thanë se Rama shkoi fshehurazi në shtetin fqinj, reagon kryeministri: Kalinihta nga Surreli, pedhaqia! S’bëj pushime jashtë që nga 2013-a (E PLOTË)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:27 25-08-2019 Mediat greke thanë se Rama shkoi fshehurazi në shtetin fqinj, reagon kryeministri: Kalinihta nga Surreli, pedhaqia! S’bëj pushime jashtë që nga 2013-a (E PLOTË) Edi Rama

Kreu i qeverisë përgënjeshtroi lajmin se ishte larguar për pushime në Greqi, lajm i cili u publikua nga disa media helene.

Nëpërmjet profilit të tij në ‘’Facebook’’, kryeministri i etiketoi si ‘’kazan’’ duke theksuar se nuk ka bërë prej 6 vitesh pushime jashtë shtetit. Ndërkohë, ai nuk la pa sulmuar dhe mediat shqiptare që përhapën lajmin në fjalë, të cilat sipas tij duhej të verifikonin lajmin.

Postimi i Edi Ramës:

Ehhh! Ç’e ka gjetur këtë milet me lajmet në internet

Tamam hedh një budalla një gur në lumë dhe 100 të mençur s’e nxjerrin dot...

rama.jpg
edi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072031021118164
array(1) { ["section"]=> string(161) "mediat-greke-thane-se-rama-shkoi-fshehurazi-ne-shtetin-fqinj-reagon-kryeministri-kalinihta-nga-surreli-pedhaqia-s-bej-pushime-jashte-qe-nga-2013-a-e-plote-176257" }